• Wakacje!!!

• Drodzy Uczniowie,
            z całego serca gratulujemy Wam osiągnięcia, jakim jest zakończenie kolejnej klasy. Jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego minionego roku szkolnego. Jest się z czego cieszyć – zasłużyliście na wspaniały odpoczynek wakacyjny!
            Wykorzystajcie dobrze letnie miesiące - podziwiajcie przyrodę, zwiedzajcie ciekawe miejsca, uprawiajcie sporty, żyjcie pełnią życia.
            Życzymy Wam super wakacji!
            Do zobaczenia we wrześniu!

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego

• Zakończenie roku szkolnego 2021/22 odbędzie się w piątek 24.06.2022r.  w II grupach:

I - o godz. 8.30 -kl. I LO, I TF, II TF/O, III TP/O, III B T

II - o godz. 10.00 - kl. II LO, I TI/P, III LO, II TP, III TI/F

• XI Konkurs Recytatorski Literatury Sakralnej

• 7 czerwca w Zespole Szkół Społecznych odbył się XI Konkurs Recytatorski Literatury Sakralnej pod hasłem "Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi !" Jan Paweł II

Jury w składzie: Renata Galużna - Kula, Katarzyna Michna i Jan Wyżgoł przyznali nagrody:

- I miejsce dla Joanny Pochwyt ze Szkoły Podstawowej nr 14 w Rybniku

- II miejsce dla Leonarda Burtana ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Żorach

- III miejsce dla Marii Gęsickiej ze Szkoły Podstawowej nr 14 w Rybniku

UCZESTNIKOM JAK I OPIEKUNOM DZIEKUJEMY ZA UDZIAL I PRZYGOTOWANIE UTWORÓW DO TEGOTOCZNEJ EDYCJI KONKURSU.

• Konkurs Recytatorski Poezji Sakralnej

• We wtorek, 7 czerwca, odbędzie się w naszej szkole kolejna już edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji Sakralnej. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i stał się już tradycją naszej szkoły. W tym roku czeka na uczestników niespodzianka w postaci Warsztatów Teatru Ulicznego prowadzonych przez naszą byłą uczennicę, Kasię Michnę, obecnie pracującą w Teatrze Banialuka w Bielsku - Białej.