• Konkurs plastyczny

• Zapraszamy młodzież do udziału w naszym wyjątkowym konkursie plastycznym, mającym na celu pomoc zwierzętom ze schroniska. Przez sztukę możemy sprawić, że ich życie stanie się lepsze!

​​​​​​​Naszymi bohaterami jest 10 wspaniałych piesków, namaluj swoją wizję uroczego pieska bazując na fotografiach zwierząt

• OGŁOSZENIE o naborze!

• Wraz z Nowym Rokiem 2024 rozpoczynamy w naszej szkole projekt europejski w ramach programu eTwinning. Chętni uczniowie klas fotograficznych będą mieli okazję współpracować z rówieśnikami z Włoch, Grecji oraz Tunezji."Uwaga na zdjęcie" taki tytuł ma nasz projekt. Jego celem jest ukazanie potęgi obrazu i podniesienie świadomości uczniów na temat niebezpieczeństw manipulacji obrazem. Uczniowie będą pracować nad reklamą, fotografią prasową i influencerami. Projekt ten umożliwi im między innymi spotkanie z profesjonalistami z dziedziny obrazu lub marketingu. Krótki film dotyczący szkód, jakie mogą powodować media społecznościowe, zakończy działania realizowane przez czas trwania projektu. Przewidujemy zakończenie działań z końcem roku 2024.Osoby chętne do wzięcia udziału w projekcie proszone są o zgłoszenie się do pani Katarzyny Marciniec

• Podsumowanie akcji BohaterON

• Nasza szkoła otrzymała dyplom uczestnictwa w akcji BohaterON w Twojej Szkole 2023, która upamiętniła 79. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. BohaterON w Twojej Szkole to część ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej BohaterON – włącz historię! Kampania ma na celu upamiętnienie, uhonorowanie i bezpośrednią pomoc uczestnikom Powstania Warszawskiego, edukację społeczeństwa, a także promocję patriotycznych postaw i historii Polski XX wieku.

W ramach sześciu edycji kampanii Polacy z kraju i zagranicy wysłali do Powstańców Warszawskich ponad milion dwieście pięćdziesiąt tysięcy kartek i listów z życzeniami. Od 2016 roku w działania edukacyjne - BohaterON w Twojej Szkole - zaangażowało się ponad 10 000 przedszkoli, szkół i placówek dla dzieci i młodzieży. Niemal 1 800 0000 uczniów z Polski oraz polskich placówek za granicą wzięło udział w naszych lekcjach z zakresu historii i edukacji patriotycznej. Ponadto, blisko 500 nauczycieli uczestniczyło w warsztatach i seminariach. Akcja "BohaterON w Twojej Szkole 2023" była realizowana jest pod patronatem honorowym i finansowana ze środków Ministra Edukacji i Nauki.