• Ostatni dzwonek dla tegorocznych Absolwentów

• Drodzy Absolwenci!

Dzisiaj po raz ostatni zabrzmiał dla Was dzwonek szkolny.

Czas spędzony w naszej szkole zapewne nauczył Was wielu rzeczy, pomógł ukształtować siebie i rozwinąć własne zainteresowania.

Dzisiaj zakończyliście pewien etap w Waszym życiu, ale jednocześnie otworzyliście nowe okno na świat.

Wielu z Was rozpocznie nową przygodę i wyruszy ku zdobyciu całkowicie nowej wiedzy.

Życzymy Wam powodzenia w dalszych wyborach i żebyście odnaleźli własną drogę, którą chętnie będziecie kroczyć.

Nigdy nie traćcie nadziei ani wiary we własne siły i umiejętności. Pamiętajcie, aby w życiu oprócz nabytej wiedzy kierować się sercem.

Wszystkiego najlepszego!

• 22 kwietnia - Dzień Ziemi

• 22 kwietnia - dziś Dzień Ziemi!

Ziemia to najpiękniejsza z planet, wspólny dom wszystkich ludzi. Dbajmy o nią każdego dnia, a nie tylko w święto ustanowione z inicjatywy Boliwii.

• Wesołych Świąt!

• Z okazji Wielkiej Nocy składamy wszystkim najlepsze życzenia.
            Niech ten wyjątkowy czas napełni serca otuchą i nadzieją oraz pozwoli przezwyciężyć nawet największe trudności.

Zespół Szkół Społecznych

• Kurs stewardesy i stewarda

• Jak zostać stewardem lub stewardesą? Tego dowiedzieli się uczniowie naszej szkoły na przeprowadzonym w zeszłym tygodniu kursie. Szkolenie było bardzo intensywne. Dzięki Kadrom Turystyki i pani Annie Grzegórskiej nauka była bardzo przyjemna.

Pierwszy dzień cześć teoretyczna i dotyczyła wszystkich wiadomości niezbędnych aspektów związanych z pracą na pokładzie samolotu. W drugim dniu cześć praktyczna. Uczniowie przyswajali wiedzę i wykorzystywali ją w praktyce. Na zakończenie egzamin, który wszyscy ukończyli z wynikiem pozytywnym. Dziękujemy pani Barbarze Omylakowskiej, która zaprosiła do naszej szkoły Kadry Turystyki.

• Drodzy uczniowie!

• Mija kolejna rocznica śmierci naszej uczennicy Emilii Sobczyk. Emilka była uczennicą klasy informatycznej. Angażowała się w różnorodną działalność, m.in. była wolontariuszką fundacji "Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią" działającą na rzecz chorych i pokrzywdzonych zwierząt. My także chcemy wesprzeć działalność tej fundacji organizując zbiórkę pieniężną. Akcja trwa do końca tygodnia. Pieniądze można wrzucać do pojemnika umieszczonego przy sekretariacie.

Zachęcamy do pomocy, każdy grosz się liczy.

#FundacjaJestemGlosem