• Wyniki konkursu "Przemoc moimi oczami"

• Z przyjemnością informujemy, że konkurs "Przemoc moimi oczami" został rozstrzygnięty.

Wyniki konkursu:

• kategoria PLAKAT: Mia Pająk 4a LO
            • kategoria ZDJĘCIE: Oliwia Janota 2TF
            • kategoria INFOGRAFIKA: Oliwia Kubera 4a LO

Zwycięzcom gratulujemy! Po nagrody prosimy zgłaszać się do gabinetu p. Pedagog

• UWAGA KONKURS!!

• Zapraszamy wszystkich miłośników upiornychzabaw do wzięcia udziału w naszym konkursie na najstraszniejszą dynię! To doskonała okazja, by wykazać się swoją kreatywnością i umiejętnościami artystycznymi, tworząc upiorną dynię, która przerazi wszystkich. Konkursowe dynie posłużą do ozdobienia szkoły 31 października!

• Ogłaszamy konkurs!

• W ramach kampanii Białych Serc ogłaszamy konkurs na ulotkę, fotografię lub plakat dotyczący przemocy.
            Prace konkursowe dostarczamy do gabinetu pani Pedagog do dni 24 października

• Zostań wolontariuszem

• Zapraszamy wszystkich chętnych do zgłoszenia się jako wolontariusz na kwestę cmentarną na rzecz Hospicjum im. Jana Pawła II.

• Kto z kim przystaje, takim się staje..

• 12 października 2023 r. rozpocznie się  19 Kampania Białych Serc – Europejski Solidarny Protest Przeciwko Narkotykom i Przemocy.  Akcja trwać będzie dziesięć dni, do 22 października 2023r. Hasło tegorocznej edycji brzmi „Kto z kim przestaje, takim się staje”.

W tym roku przestrzegać będziemy młodzież i dzieci przed negatywnym wpływem środowiska rówieśniczego, którego efektem końcowym może być  wejście na drogę prowadzącą do uzależnienia np. od narkotyków.

• Akcja "Pola Nadziei"

• 4 Października uczniowie naszej szkoły brali udział w Akcji Charytatywnej Pola Nadziei w Żorskim Hospicjum. Jak dużą rolę w życiu młodego pokolenia odgrywa symbolika - tudzież ta mała cebulka (co widać na zdjęciach), mogła ponownie przekonać się młodzież. Z głębszej perspektywy ta cebulka skrywa w sobie pewną wartość, emocje które na długo pozostaną z nami