• Warsztaty w Bibliotece Miejskiej

• W czwartek 7 grudnia o godzinie 17:30 zapraszamy do Biblioteki Miejskiej w Żorach do udziału w warsztatach z Magdaleną Dziedziak-Wawro “Jak radzić sobie ze stresem”.

W przeciążonej ciągłymi wymaganiami, wyzwaniami i ocenami rzeczywistości, która jest udziałem nas wszystkich, nie jesteśmy w stanie uniknąć wielu sytuacji będących źródłem stresu, ale możemy nauczyć się wykorzystywać zdrowe mechanizmy radzenia sobie ze stresem, sprzyjające budowaniu relacji z innymi, ze sobą i światem.

Podczas warsztatów popatrzymy na stres inaczej i nauczymy się zauważać i korzystać ze zdrowej, biologicznie wbudowanej w nasz organizm, odpowiedzi na stres oraz zaczniemy budować elastyczność psychologiczną od przyjaznej, życzliwej i wspierającej relacji z samym sobą.

Udział BEZPŁATNY - zapisy: informacja@mbpzory.pl / tel. 32 43 43 197, 32 43 44 584 lub w Informacji - Recepcji.

• SZKOLNY JARMARK ŚWIĄTECZNY!

• Zapraszamy do udziału w jarmarku szkolnym, będzie można zakupić pyszny śniadaniowy kawałek ciasta (takie ciasto nie tuczy, zapewniamy!), piękne ozdoby świąteczne i pachnidła i jeszcze wiele więcej a co? To już odkryjecie od 4 grudnia..

• KONKURS: Literacka mapa Żor

• zrób fotkę z tabliczką żorskiej ulicy, która nosi nazwę związaną z nazwiskiem słynnego pisarza/pisarki lub poety/poetki. Pokaż na nim siebie i dzieło  jego autorstwa.

Liczymy na Waszą kreatywną zabawę i pomysłowość

Czekamy na wywołane zdjęcia do 19.12.2023 r.
            Szczegóły na stronie szkoły, u p. Skromak lub wychowawców klas

• Szkolna akcja charytatywna

• Drodzy uczniowie, nauczyciele i rodzice!

Z przyjemnością ogłaszamy naszą najnowszą inicjatywę - Szkolną Akcję Charytatywną! Nasza społeczność ma niezwykłą szansę działać razem dla dobra innych.

Celem akcji jest zbiórka artykułów dla wsparcia Żorskiego Hospicjum. Chcemy dać szansę potrzebującym osobom  na lepszą opiekę, której tak bardzo potrzebują.

Jak możecie pomóc?

1. Zbiórka artykułów higienicznych: każda rzecz się liczy. Szczegółowe informacje dotyczące sposobów przekazania darów są dostępne u pani Pedagog.

2. Wolontariat: zapraszamy wszystkich chętnych do zaangażowania się w działania charytatywne - każda pomoc jest bezcenna!

Nasz cel jest jasny - wspólnymi siłami możemy zdziałać wiele. Zbierzmy się razem, by okazać wsparcie i solidarność dla tych, którzy potrzebują naszej pomocy.