• Warsztaty Fotograficzne - pod obiektem Fotografia Produktowa.

• Prowadzący pan fotograf Patryk Woźniak- krótko - człowiek z pasją! Uczniowie klasy 2, 3 i 4  Technikum o profilu Technik Fotografii i Multimediów wzięli udział w warsztatach, gdzie pod okiem fachowca odkrywali kolejne triki techniczne. Dziękujemy Panu Patrykowi za poświęcony czas oraz pani Katarzynie Roskoszek za koordynowanie projektu.

• Dzień Sportu i Zdrowego Odżywiania

• Społeczna inspiruje uczniów do działania i zdrowego odżywiania.  Z okazji Dnia Dziecka i Jubileuszu Szkoły zapraszamy naszą młodzież do udziału w szkolnym evencie Dzień Sportu i Zdrowego Odżywiania, który odbędzie się 2 czerwca 2023 r. (piątek)

• Targi Edukacji i Wolontariatu - relacja

• Wczorajsze wydarzenie w Centrum Integracji Społecznej było dla Naszych uczniów bogatym doświadczeniem w budowaniu relacji interpersonalnych.

Na specjalne zaproszenie przybyli uczniowie Szkół Podstawowych, gdzie czekali na nich przedstawiciele Społecznego Liceum oraz Społecznego Technikum, którzy w roli przewodników informowali o edukacji w Naszej Szkole.

Cieszymy się, że uczniowie okazywali duże zainteresowanie naszym nowym kierunkiem klasy mundurowej Oddziałów Przygotowania Wojskowego. Serdecznie zapraszamy!!

• Targi edukacji i wolontariatu!

• W czwartek tj. 18. maja zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców na Targi Edukacji. Wydarzenie to jest doskonałą okazją do zapoznania się z Naszą ofertą edukacyjną.  Do zobaczenia w czwartek.