Gościliśmy dzisiaj wolontariuszy ze Schroniska dla Zwierząt w Rybniku - P. Przemka oraz P. Klaudię Wolontariusze poruszyli wiele ważnych tematów, m.in jak dbać o czworonogi, jak reagować gdy widzimy błąkające się czy zaniedbane zwierzę.
Posłuchaliśmy informacji odnośnie szczepień, sterylizacji, czipowania.
Dowiedzieliśmy się jak wygląda "praca" wolontariusza, w jaki sposób można pomóc, oraz poznaliśmy historię kilku podopiecznych schroniska.
Bardzo dziękujemy za poświęcony czas oraz solidną dawkę wiedzy W naszej szkole nadal trwa zbiórka darów na rzecz schroniska - została przedłużona do 11.05.
Na stronach szkoły jest dodany plakat z wyszczególnionymi rzeczami, które schronisko potrzebuje - pomagajmy świadomie. Do 11.05 trwa również konkurs "Malowane szanse" - szczegółowe informacje w poprzednich postach - zachęcamy do udziału!