• Spotkanie z wolontariuszami schroniska dla zwierząt!

• Już 28 lutego zapraszamy poszczególne klasy na spotkanie z wolontariuszami schroniska dla zwierząt bezdomnych w Rybniku!

Miejsce: Aula szkolna

Podczas spotkania:

• Dowiecie się więcej o pracy schroniska i wolontariuszy.
            • Poznacie zwierzęta, które czekają na nowy dom.
            • Będziecie mieli okazję zadać pytania wolontariuszom.

Zwieńczeniem programu będzie rozdanie upominków dla uczniów, którzy wzięli udział w konkursie "Malowane Szanse - Zwierzaki szukające domu".

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Pamiętajmy: Zwierzęta to nie zabawki! Adoptujmy zwierzęta ze schroniska!

• Migawki z malowania światłem

• "Fotografia nie istnieje bez światła.
            Fotograf, by je oddać, musi nauczyć się rozpoznawać jego intensywność, kąt padania, kolor, stopień rozproszenia, nauczyć się nim operować. Klasy fotograficzne ćwiczyły ostatnio co można uzyskać poprzez "malowanie światłem" z długim czasem naświetlania.
            Wykazali się nie lada kreatywnością, a o to kilka prac

• Zbiórka elektrośmieci

• Zapraszamy do udziału w naszej zbliżającej się zbiórce elektrośmieci, która odbędzie się w dniach od 15.02 - 20.02 br. w naszej szkole. Co zbieramy - zużyty sprzęt AGD oraz baterie i akumulatory.

• Walentynkowa skrzynka

• Zbliża się dzień zakochanych, a co za tym idzie - czas na wyrażanie uczuć i drobne gesty serca! W związku z nadchodzącym Walentynkami, mamy dla Was propozycję, która pozwoli Wam wyrazić swoje sympatie w sposób kreatywny i uroczy.

W szkole w dniach 12.02-14.02 zostanie ustawiona specjalna skrzynka walentynkowa, gdzie będziecie mieli okazję wrzucić swoje walentynkowe kartki, listy dla swoich przyjaciół, kolegów czy koleżanek. To doskonały sposób, aby wyrazić swoje uczucia i sprawić komuś uśmiech na twarzy w ten wyjątkowy dzień.