• Dzień w górach - NARTY!

• Środowy poranek powitał wszystkich promieniami słońca, co było zachętą dla naszych uczniów, aby wziąć plecak,odpowiedni sprzęt i wyruszyć ... W ramach kampanii "Trzymaj Formę"  -15 ochotników wraz z towarzącymi im opiekunami - Przemysław Klabuhn oraz Dorota Zaskórska, wybrali się do Wisły-Skolnity na zjazdy po cudownie zmrożonym śniegu.

• AKCJA "TŁUSTY CZWARTEK" AKTYWACJA!

• Nasza szkoła podjęła się wyzwania!. Już w tłusty czwartek challenge#  a oprócz tego Samorząd Uczniowski organizuje sprzedaż pączków. Zapraszamy! Cena zakupu : Pączek  2 zł Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na działania samorządu szkolnego.

• Eliksir miłości... dla siebie!

• Dziś Walentynki..

Dlatego zachęcamy Was Drodzy uczniowie do przygotowania swojego indywidualnego leku.

Instrukcja niezmiernie prosta.

Eliksir miłości

*Skład

Lek zawiera substancje czynne takie jak: miłość, akceptacja, radość...

*Wskazania

Lek stosuje się bez ograniczeń wiekowych celem poprawy ogólnego funkcjonowania

*Środki ostrożności:

Brak

*Dawkowanie:

Nie można przedawkować

*Interakcje z innymi substancjami

Brak

*Sposób podania

Lek przeznaczony jest do długotrwałego stosowania. Efekty jego stosowania są bardzo szybko widoczne.

Należy spożywać go codziennie bez ograniczeń.